Otwarta Pestka - zmień dilera na rolnika

Coroczna inicjatywa Wolnych Konopi - OTWARTA PESTKA startuje!OP ma już długą, kilkuletnią historię, którą kontynuujemy i w tym roku. Naszą misją jest umożliwienie w jak najłatwiejszy i najmniej kosztowny sposób rozpoczęcia przygody z uprawą roślin. Naszym celem jest rozwinięcie polskiego przemysłu a przede wszystkim wsparcie polskich plantatorów, głównie tych niedoświadczonych, którzy dopiero zaczynają. Dochodzą do nas słuchy, że wychowaliśmy już niejednego growera, który kontynuuje swą krucjatę i rozwija swoje umiejętności hodowcy odwdzięczając się nam swoimi produkcjami. Wedle naszych szacunków rozdaliśmy do tej pory już blisko milion nasion, które mamy nadzieję dały Wam dorodne i solidne plony. Jesteśmy Wam wdzięczni, że co roku uczestniczycie w naszej inicjatywie i czerpiecie wiedzę z własnej praktyki. Pamiętajcie, że nasza inicjatywa to chęć odcięcia się od światka przestępczego, gdzie na niewinnego użytkownika czeka wiele pułapek, z których później ciężko się wykaraskać! Twórzcie swoje własne kluby społeczne tylko i wyłącznie z najbliższego grona znajomych! Wspierajcie się lekarstwami tylko i wyłącznie w obrębie kółka wzajemnej adoracji, a będziecie żyli długo i szczęśliwie. W tym czasie naród zrozumie, że jesteśmy niegroźnym zjawiskiem a na dodatek pożytecznym, a roślina z którą obcujemy może przynieść same korzyści dla otaczającego nas Świata. Pamiętajcie, że udział w OP to także zabezpieczanie samego siebie przed wpadką gdyż środki pozyskiwane z tej inicjatywy pozwalają istnieć naszemu Zespołowi Pomocy Prawnej i Redukcji Szkód, który pomaga Wam wychodzić z opresji oraz wspierają Marsz Wyzwolenia Konopi, dzięki któremu możemy się wspólnie konsolidować i zaznaczać naszą obecność!


Nasz najwierniejszy i najważniejszy aktywista Andre Furst, jak co roku sprezentuje nam mix szwajcarskich odmian znanych z poprzednich edycji, ale również w tym roku pojawi się coś nowego. Skrzyżowana z konopią indyjską konopia siewna o nazwie FINOLA, która ma zaskakująco dużo CBD (5%) i mało THC(1-2%) a jej siewny rodzic pochodzi z Finlandii. Jest to odmiana terapeutyczna, do produktów spożywczych, herbat i innych przetworów przeznaczona szczególnie dla osób starszych, które nie lubią efektów po THC.

Pestki są profesjonalnie zapakowane, zabezpieczone przed rozgnieceniem podczas podróży oraz pomieszaniem potrójną bariera. Na każdym opakowaniu widnieje naklejka z opisem tego co znajduje się w środku. Cała akcja zabezpieczona jest przez stałą ekipę Otwartej Pestki, a dyskrecja zarówno w pakowaniu jak i wysyłce to nasz priorytet.

PAMIĘTAJ ŻE UPRAWA NA TERENIE POLSKI JEST ZABRONIONA I SUROWO KARANA ! - NIE UPRAWIAJ TAM GDZIE NIE MOŻNA !


  • otwartapestka.info
  • facebook.com/otwartapestka  •  
    © is for losers | powered by W-23 DIY UNLMTD